Klubo partneriai ir jų teikiamos nuolaidos

IĮ „MK diagnostika”
Mobili kompiuterinė automobilių diagnostika

· JAV, Azijos ir Europos gamintojų automobilių kompiuterinė diagnostika (apie 80 markių);
· Automobilio parametrų analizė realiu laiku
· Ryšys su gamintojų duomenų bazėmis
· Klaidų pašalinimas
· Programavimas gamyklinėse ribose
· Diagnostika osciloskopine įranga
· Triukšmų ir vibracijų diagnostika

Veiklos vieta: Panevėžys. Kituose miestuose - papildomas atvykimo mokestis.

Škoda Klubo nariams nuolaidos pagal susitarimą.

________________________________________

UAB “Trunda ir Ko”

Esame elektroninė padangų ir ratlankių parduotuvė. Stengiamės ir džiaugiamės galėdami pasiūlyti padangas ir ratlankius iš didžiausių padangų tiekėjų ir gamintojų Europoje. Mūsų asortimente daugiau nei 20 000 padangų modelių pasirinkimas. Prieinami garsiausi MAK, AEZ, MOMO, OZ ir daugelis kitų žymiausių gamintojų ratlankiai.

Škoda klubo nariams suteikiame papildomą 5 proc nuolaidą padangoms įsigyti, nuo kainos jau su nuolaida.

________________________________________

UAB Biznio Partnerių Grupė

Veiklos sritys:
  • prekyba kokybiška autoservisų įranga už lietuvišką kainą;
  • automatinių kavos aparatų JURA ir Philis Saeco pardavimas, nuoma, priežiūra, remontas, nukalkinimas ir konsultavimas įsigijimo, naudojimo ir priežiūros klausimais;
  • jau daugiau nei 5 metus vystoma didmeninė prekyba autoservisų įranga, automobilių dalimis, kompiuterine įranga, santechnikos įranga, darbo įrankiais, baldais, kanceliariniais reikmenimis, sporto ir laisvalaikio prekėmis, vyriškais, moteriškais ir vaikiškais drabužiais, batais, aksesuarais, maisto produktais ir gėrimais bei kosmetika;
  • didmeninė prekyba vokiška FINE buitine chemija: skalbimo milteliais, skystais skalbikliais, audinių minkštikliais, indų plovikliais, higienos prekėmis, rankų muilais, grindų valymo, kitomis stipraus poveikio valymo priemonėmis bei profesionalia autokosmetika FINE.

Laukiame jūsų: Prekes atsiimti galima parduotuvėje įsikūrusioje Justiniškių turguje, Vilniuje, Rygos g. 13A, Tel.: +37069915151
„BPG“ Škoda klubo nariams suteikia 15 procentų nuolaidą konkrečioms autokosmetikos prekėms

________________________________________

UAB Dagris

[justify]Pagrindinės veiklos sritys yra autoservisai bei prekyba padangomis, alyva, filtrais, akumuliatoriais ir kt.

Servise atliekame:

  • Pakabos/važiuoklės patikrinimą bei remontą.
  • Stabdžių sistemos patikrinimą bei remontą.
  • Variklio darbus.
  • Padangų montavimą bei balansavimą.

Laukiame jūsų: J.Kubiliaus g. 23, Vilnius, Tel.: +370 696 00351, el.paštas:

Klubo nariams taikome 15-35 proc. nuolaidas alyvai, filtrams. Specialios padangų bei akumuliatorių kainos.

________________________________________

Autowrapping

[justify]Autowrapping tai auto reklamos bei automobilio wrappingo paslaugas teikiantis jaunatviškas bei kupinas idėjų ir nestandartinių sprendimų kolektyvas. Siekiantis suteikti netik kokybiškas paslaugas, bet ir siekiantis įsigilinti bei rasti tinkamiausius sprendimus, kurie geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Kuriame individualų dizainą savo klientų automobiliams ir tikime, kad mūsų profesionalumas ir gabumai padės įgyvendinti Jūsų idėjas, kurios taps unikaliu dizaino šedevru.

Pagrindinės mūsų veiklos sritys:

  •Pilnas arba dalinis automobilio spalvos pakeitimas;
  •Automobilio aptraukimas apsaugine plėvele;
  •Transporto apipavidalinimas išskirtiniu dizainu;
  •Transporto priemonių apklijavimas reklama;
  •Individualaus dizaino kūrimo paslaugos;

Laukiame jūsų: Linkmenų g. 4, Vilnius, Tel.: +370 647 50963, el.paštas:

Klubo nariams: 10 proc. nuolaida reklaminiam apklijavimui ir 5 proc. nuolaida autodizaino paslaugoms

________________________________________

Tepalų prekybos namai

UAB “Tepalų prekybos namai” įkurta 2003 metais. Pirmais savo veiklos metais įmonė vykdė tik didmeninę prekybą “Neste” alyva ir tepalais. 2006m. buvo pradėta ir mažmeninė prekyba tepimo produktais parduotuvėje Paplaujos g. 7, Vilnius. 2009m. įmonę perėmus naujiems savininkams, prasidėjo įmonės plėtra. Buvo pasirašytos sutartys su garsių pasaulio alyvų ir tepalų gamintojų atstovais, todėl galime pasiūlyti daug didesnį asortimentą nei iki tol galėjome.

Laukiame jūsų: Paplaujos g. 7, LT-11342 Vilnius. tel./faks. (8~5) 2600 166, (8~699) 15727

Klubo nariams: 20% nuolaida parduodamai produkcijai

________________________________________

DPF Servisas

DPFservisas tai daugiau nei 11 metų dirbantis specializuotas automobilių servisas. Vis griežtėjant aplinkosaugos ir transporto priemonių techninės apžiūros reikalavimams įmonė nusprendė išplėsti savo teikiamų paslaugų spektrą. Įmonė investavo ir įsigijo specializuotą DPF (dar vadinamų suodžių, kietųjų dalelių mikrofiltrų) ir katalizatorių valymo įrangą. Valymo liniją sudaro: JAV, Ispanijoje ir Lenkijoje pagaminti įrengimai. Mūsų atlikti bandymai leidžia teigti, jog filtras yra išvalomas 97-100 proc. Tai reiškia, kad klientui yra atiduodamas praktiškai naujas filtras. Kiekvienam išvalytam DPF filtrui yra suteikiamas individualus garantinis numeris bei 1 metų garantija.

Laukiame jūsų: Sietyno g. 8, Vilnius LT-04304, Lietuva tel.: +370 686 95047 arba +370 656 53045, el.paštas:

Klubo nariams: 10% nuolaida DPF filtrų valymo paslaugoms.

________________________________________

UAB EOLTAS prekiauja visomis automobilių atsarginėmis detalėmis, Europoje, Japonijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems, bei komerciniams automobiliams. Firmos klientai – automobilių servisai, autodalių parduotuvės bei automobilių gamintojų įgaliotieji atstovai. Bendrovė prekiauja sertifikuotomis automobilių detalėmis, kurios atitinka naujausius tarptautinius vadybos ISO ir kokybės QS sertifikatus. Esame daugiau kaip 50 autodalių gamintojų įgaliotieji atstovai Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. Kompanijos filialai įkurti visuose pagrindiniuose šalies miestuose. Tai užtikrina puikų klientų aptarnavimą, glaudų ryšį su pirkėju ir greitą iškilusių klausimų sprendimą.

Klubo nariams: 10% nuolaida atsarginėms dalims

________________________________________

UAB ”Bacoma De Molen” elektroninė parduotuvė Alloriginal.lt prekiauja autokosmetika, autoaksesuarais, priežiūros priemonėmis. Alloriginal.lt prekiauja: Brunox – Aukštųjų technologijų tepalai ir patentuota antikorozinė sistema; Formula1 – Aukštos kokybės automobilių priežiūros produktai valymui, apsaugai, blizgėsiui ir grožiui; Super Glue – Galinga formulė visoms namų ūkio reikmėms ir amatams; Jetechtool – Profesionalūs įrankiai, kuriems suteiktas Life Time guarantee ženklas; bei kiti produktai.

V.A. Graičiūno g. 6 Vilnius, Tel.: 869985458 www.alloriginal.lt

Nemokamas pristatymas sumai nuo 100 litų

Klubo nariams: 15% nuolaida antikorozinėms priemonėms Brunox bei Rustyco. 20% nuolaida Formula1 kosmetikai, Super Glue klijams, bei Champion Easyvision serijos valytuvams.

________________________________________

UAB "Balsana", įsikūrusi Lietuvos sostinėje Vilniuje, savo klientams siūlo žinomų ir pripažintų Europos bei pasaulio gamintojų padangas ir ratlankius, taip pat kondicionierių pildymo ir remonto paslaugas. Šiandien mūsų įmonė gali pasiūlyti platų naujų, restauruotų, dėvėtų padangų, lengvo lydinio ratlankių asortimentą.

Kalvarijų g. 125, 23 korpusas, Vilnius LT-08221 Lietuva, tel. 8-5-2753356, fax. 8-5-2753356, www.balsana.lt

Klubo nariams: 8% nuolaida naujoms padangoms ir naujiems lengvojo lydinio ratlankiams. 10% nuolaida padangų montavimo darbams.

________________________________________

UAB InfoEra įkurta 1998 metais. Atstovaujame populiariausias navigacinius sprendimus pristatančias kompanijas – Magellan Navigation, TomTom, Garmin, ROUTE 66 ir kt. Platus GPS navigacinės įrangos asortimentas nuo nešiojamų GPS imtuvų su detaliausiais topografiniais žemėlapiais, iki aukščiausios kokybės, automobilinio kelio navigatoriaus.

Adresas Vilniuje: S. Žukausko g. 17, LT-08234, Vilnius Tel.: (8-5) 278 84 56 www.gps.lt

Adresas Kaune: Savanorių pr.192 (7 aukštas), LT-44151, Kaunas

Klubo nariams: Navigacijos prietaisams nuolaida iki 20%

________________________________________

STOKKER – tai didžiausias Baltijos šalyse LABAI GERŲ įrankių, įtaisų, įrengimų ir sunkiosios technikos centrų tinklas. Mūsų centruose niekada nenusipirksite blogų prekių, nes mes tokių neturime. Mes siūlome patikimus ir itin kokybiškus pasaulinių lyderių prekių ženklus tačiau turime ir kokybišką, bet pigesnę alternatyvą. Auto mėgėjai ir profesionalai įrankių centruose STOKKER ras bene geriausias pasaulyje VALVOLINE alyvas ir autochemijos produktus. Mėgstantys aukščiausią kokybę rinksis GEDORE, KLANN, CAROLUS įrankius, o taupantys įvertins Micko ir Proxxon kainos ir kokybės santykį. Šių metų naujiena – vienos iš didžiausių Europoje gamingojų autochemijos priemon PRESTO linija. STOKKER yra taip pat šių pasaulinių lyderių oficialus atstovas: Valymo įranga Karcher; Grandininiai pjūklai, trimeriai, krūmapjovės Shindaiwa, Echo (Japonija); Elektriniai įrankiai METABO; Suvirinimo įranga Lincoln Electric.

Adresas Vilniuje: Savanorių pr. 119, Vilnius, Tel.: 8-5-2375523, www.stokker.lt

Klubo nariams: Valvoline tepalams nuolaida 30%, kitoms prekėms nuolaida pagal susitarimą.

________________________________________

UAB "Würth Lietuva" tiekia aukštos kokybės profesionalaus naudojimo produktus statybų ir pramonės, automobilių remonto, medžio ir metalo apdirbimo sritims - standartines tvirtinimo detales, rankinius, elektrinius bei pneumatinius įrankius, techninės chemijos produktus montavimui, klijavimui, sandarinimui, valymui bei priežiūrai, darbų saugos prekes bei darbo drabužius, stacionarias ir mobilias sandėliavimo sistemas. 1996 metais Lietuvoje įsteigta bendrovė priklauso pasauliniam vokiečių kapitalo koncernui Würth, sėkmingai vystančiam verslą nuo 1945 metų.

Klubo nariams: 10% visoms prekėms

________________________________________

Išnuomojama šiuolaikiškai įrengta pirtis Vilniaus raj., Radivoniškių k., 28 km nuo miesto, Nemenčinės plentu, važiuojant nuo „Plento baro“ arba „Maximos“ Nemenčinės plente. Geras privažiavimas, pirtį lengva rasti. Pirtis dviejų aukštų, pirmame aukšte nedidelė salė, terasa, WC, dušas ir sauna. Sauna vienu metu talpina 5-6 žmones.

Kontaktai: kaip mus rasti tel. +37062776116

Klubo nariams: 20% nuolaida nuomai

________________________________________

UAB “Gintauto statyba” įsteigta 1997 metais. Pagrindinė įmonės veikla: stato, rekonstruoja, renovuoja viešojo naudojimo,pramonės pastatus, individualius gyvenamuosius namus, bei rekonstruoja ir remontuoja nuosavus butus. Didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis ir IT prekėmis. Kompiuterių remontas ir diagnostika. Žalioji energija iš atsinaujinančių gamtos šaltinių.

Kontaktai: www.gst.lt el. paštas , tel. 8 652 99907 (IT, žalioji energija) 8600 40369 (statyba ir žalioji energija)

Klubo nariams: 5% nuolaida kompiuterinei technikai, jos remontui. 5% nuolaida statybos ir remonto darbams

________________________________________

Lietuviško kapitalo degalinių tinklas EMSI veiklą pradėjo 1999 m. ir vykdo mažmeninę prekybą degalais. Šiandien EMSI tinklą sudaro 22 degalinės dešimtyje šalies miestų: Vilniuje, Kauno rajone, Klaipėdos rajone, Marijampolėje, Alytuje, Lentvaryje, Medininkuose, Pasvalyje, Varėnoje, Kaišiadoryse, Biržuose, Vilkaviškyje, Lazdijų rajone. Degalinės atitinka šiuolaikinius technologinius bei gamtos apsaugos reikalavimus. Šiuo metu bendrovėje dirba 175 žmonės. Tarp įmonės partnerių yra fiziniai asmenys, ūkininkai, privačios bendrovės ir valstybinės institucijos. EMSI degalinių tinklas prekiauja tik kokybiškais degalais, kurie atitinka visus ES kokybės reikalavimus. Ilgametė EMSI veiklos strategija pagrįsta mažos kainos už kokybišką kurą santykiu. Tai mums pavyksta garantuoti efektyviai optimizuojant veiklą: sumažinus vidines išlaidas bei kruopščiai atsirenkant tiekėjus. Stabili EMSI degalinių tinklo plėtra leidžia gerinti bendrovės veiklos rezultatus ir užtikrina veiklos nuoseklumą.

Kontaktai: www.emsi.lt

Klubo nariams: 10 ct. nuolaida SND ir 12 ct nuolaida kitam kūrui, bei 20% nuolaida plovyklos paslaugoms

________________________________________

Individuali įmonė „LANKAS“ prekiauja pigiomis, naujomis, kokybiškomis automobilių detalėmis visų markių automobiliams. Detales galima įsigyti internetu arba nusipirkti parduotuvėje, dirbame visoje Lietuvoje. Panevėžyje ir Vilniuje prekės pristatomos per 1-2 valandas. Pas mus galite įsigyti važiuoklės, elektros, kėbulo, variklio detalių ir kt.

Kontaktai: http://lankasautodalys.lt, Vilnius: TEL: 861813148 Panevėžys : TEL: 845510380

Klubo nariams: pateikus nario kortelę taikoma 10-15% nuolaida

________________________________________

Kviečiame Jus apsilankyti mūsų autoservise-plovykloje ir susipažinti su UAB „LATRANSA AUTOSERVISAS“ teikiamomis paslaugomis: atliekame visų pagrindinių automobilio mazgų variklio, pakabos, važiuoklės, sankabos, stabdžių, aušinimo, šildymo bei išmėtimo sistemų profilaktiką bei remontą, automobilių kėbulo remonto ir dažymo darbus,teikiame rankinio plovimo, šlifavimo, poliravimo ir salono valymo paslaugas.

Visiems atliktiems darbams suteikiame garantiją. Nuolatinius klientus džiuginame patraukliomis akcijomis. Atvykę pas mus, turėsite puikią galimybę įsitikinti atliktų darbų kokybe,sužinoti apie naujas autoserviso paslaugas. Mūsų autoservise dirba puikūs specialistai, kurie gali pakonsultuoti mūsų klientus ir atsakyti į jiems rūpimus klausimus.

Susisiekite su mumis - suderinsime, kokius darbus reikia atlikti, viską sutvarkysime ir grąžinsime Jums techniškai tvarkingą automobilį. Patikėję mums savo automobilį, Jūs nebeturėsite rūpesčių, nes mūsų tikslas - patenkinti visus savo klientų poreikius, kokybiškai, greitai ir nebrangiai atlikti tai, ko reikia Jūsų automobiliui

Autoservisas įsikūręs patogioje vietoje – dešiniajame Neries krante, šalia "Europos" bei "Hanner" verslo centrų, adresu Konstitucijos pr. 23, Vilnius. Daugiau informacijos apie mus rasite tinklapyje http://www.latransa.lt/. Į papildomus klausimus mielai atsakysime el. paštu , arba telefonais: Servisas: tel. (+370~5) 272 40 92, mob. 8~652 37619 Plovykla: tel. (+370~5) 273 58 87

Klubo nariams: pateikus nario kortelę taikoma 15% nuolaida remonto ir plovimo darbams

________________________________________

Pepper Pizza – tai vieta, kur kepamos saulėtąja Italija kvepiančios picos.

Mūsų tikslas – kiekvienam klientui iškepti pačią skaniausią picą, todėl naudojame tik aukščiausios kokybės produktus, prieskonines žoleles ir gryną alyvuogių aliejų. Kiekvieną mūsų kepamą picą sudaro ne mažiau kaip 4-5 skirtingi ingredientai, kuriuos įvertins ir išrankiausi picų mėgėjai. Siūlome daugiau kaip 25 skirtingų rūšių picas – tik pas mus ,be įprastų Lietuvoje picų su saliami, grybais ar rūkyta šonine, galite paragauti ir ypatingų Pepper pizza picų - su vytintu kumpiu ir Jalapeno pipirais, su kelmučiais ir saulėje džiovintais pomidorais ar susikurti picą pagal savo skonį.

Picų meniu rasite www.pepperpizza.lt

Be to, prie picų siūlome išskirtinius 6 rūšių padažus – česnakų, pikantišką, krapų, krienų, aštrųjį ir česnakų su prieskoninių žolelių aliejumi. Paragaukite ir atraskite naujų picos skonių. Taip pat Pepper Pizza picerijoje galite užsisakyti ir įvairių sumuštinių, salotų, gaiviųjų gėrimų, pasimėgauti skania itališka kava.

Laukiame jūsų: Pepper Pizza R.Kalantos g. 3, Kaunas
Užsakymai priimami telefonu 8 630 00111

Klubo nariams: 20% nuolaida

________________________________________

RemontoCentras

Esame 7-us metus dirbantis servisas Kaune, specializuojamės ties VAG grupės automobiliu remontu ir priežiūra. Siekiame turėti kuo daugiau lojalių klientų, ir norime jiems pasiūlyti ne tik aukščiausią kokybę, bet ir malonų aptarnavimą, bei žinoma patrauklias kainas :)

Laukiame jūsų: Savanorių pr. 64, 44175 Kaunas (8~37)206767, (8~644)60444

Klubo nariams: kompleksinė 10% nuolaidą remontui išleidus iki 1000lt ir net 20% kompleksinė nuolaida remontui, kai remonto suma viršija 1000lt. Klaidų nuskaitymas ir trynimas nemokamai

________________________________________

Įrankių sostinė

UAB "KEITAS" įsteigta 1996 metais. Įmonei priklauso parduotuvės "Įrankių sostinė" vardas (www.irankiusostine.lt). Pagrindinė veikla didmeninė-mažmeninė prekyba profesionaliais, pramoniniais įrankiais bei įranga. Mūsų partneriai patikimos tik kokybiškus įrankius gaminančios kompanijos iš viso pasaulio:

AST, ASTTOOLS, DARI, KINGTONY, FACOM, FOWLER, JUCO, PREMIUMFLEX, RAYTEK, ROBINAIR, TIF, DECA, ELORA, INFINITER, CPS PRODUCTS, DEWALT, IRIMO, POWERBULT, KNIPEX, KLAAN, TOPTUL, PNEUTEC HABERO BALDUR, METEC, NWS, COME-UP, SUMAKE, FORCE, FORCETOOLS, BEDSONS, HITACHI, MAKITA, NWS, UVIEW, BLACK&DECKER, WALLMEK, WALTER, HANDREIN, ISW-TOOLS, ISWTOOLS, LACK-EX, NAREX, OSBORN, RUKO, RHODIUS, SAGA, ULTRA SPECIAL, LEITENBERGER GmbH, WINTOOLS

Laukiame jūsų: Lakūnų g. 30, LT-09131 Vilnius, Lietuva tel.: (8-5)2102250, faks.: (8-5)2754384, el. paštas:

Klubo nariams: 10% nuolaida visam asortimentui